Myfi

MyFi, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan (BTK) almış olduğu Internet Servis Sağlayıcılığı (İSS), Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) ve Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansları ile müşterilerine kaliteli iletişim hizmetleri sağlamaktadır.

Çağımızda gelişen teknolojiyle birlikte hızlı bir dönüşüm yaşanıyor. Bu süreçte müşteri deneyimi ve alışkanlıkları da dönüşüm içinde. MyFi; müşterisinin talep ettiği deneyimi sunan, özel çözümler üreten alternatif operatör olarak devreye giriyor. Bu özelleştirilmiş deneyimi talep eden, kendisini dinleyen ve anlayan servis sağlayıcı isteyen müşteriler tarafından tercih ediliyor.

Bireysel müşteriler için;  Airfiber İnternet ve voip telefon seçenekleriyle sabit internet ve sabit telefon hizmetleri sunuyor. Sürekli güncellenen cazip fiyatlı kampanyalar, gerçek sınırsız ve taahhütsüz internet avantajların yanı sıra mevcut müşterilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Kurumsal müşteriler için ise Airfiber İnternet ve voip telefon hizmetleri ile IP tabanlı ses ve iş kalitesini yükselten, uygun fiyat seçenekli, hayat kolaylaştırıcı çözümler sunuyor. Bu hizmetler dışında yeni ürün geliştirme çalışmaları ve iş birlikleri ile ürün ve hizmetlerini müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak genişletiyor.

MyFi olarak iletişim piyasasında genç, dinamik, ciddi ve lider bir firmayız. 2013 yılından bu yana sizlerle birlikte gelişiyor ve büyüyoruz. Amacımız Ulusal bir iletişim markası haline gelmek ve sizlere daha iyi hizmet vermektir.

Biz bir yeni nesil bir iletişim şirketiyiz. Kapsamında internet, voip telefon ve SMS olan her projeye varız ve bu projeleri ve hizmetleri dünya standartlarında yüksek kalitede sunmak için buradayız.

Kurumsal kimliği, bilgi birikimi, konusunda tecrübeli teknik ekibi, hizmet kalitesi ile MyFi müşterilerine sunduğu değerli iletişim çözümleri ile her zaman yanınızda olacaktır.

Ödeme Sistemi Nasıl Oluyor?

Myfi Networks geliştirdiği öde kullan şeklindeki esnek ödeme sistemleri ile sizi özgür kılar. İnternet üzerinden aylık ücretinizi online olarak ödeyebilir ve mağazalarımızda ki ödeme noktalarınızdan ödemenizi yapabilirsiniz.

Esnek Ödeme Sistemi Nedir?

Esnek Ödeme, Myfi tarafından geliştirilen bir kullanım şeklidir. Ön ödemeli sistemde kullanacağınız internetin ücretini öder ve kullanırsınız. Sürenizin bitiminin ardından internetiniz otomatik olarak kapanacak size ek bir ücret yansıtılmayacaktır.

Myfi’de Adil Kullanım Kotası sonrası hızım ne kadar düşer?

Myfi Adil Kullanım Kotası uygulamamaktadır. Ne kadar internet kullanırsanız kullanın hızınız her zaman sabit kalır.

Kurumsal olarak internet kullanmak istiyorum fakat çok fazla upload yapıyorum. Buna uygun paketleriniz var mı?

Aylık 5 Mbit’ten başlayan upload hızımız ile kurumsal müşterilerimiz için farklı paket seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Bu ay çok download yapacağım. Ona göre paket alabilir miyim?

Elbette. Myfi’de taahhüt olmadığı için, kullandığınız paketin yükseltmek yada hızını düşürmek sizin elinizde. Yeni alacağınız pakette hızınızı yükseltebilir, bir sonra ki ay düşürebilirsiniz.

Kurumsal Paketlerde her ay farklı hızları satın alabilir miyim?

Myfi’nin esnek ödeme sistemi ve taahhütsüz interneti sizi özgür kılar. Download yada Upload hızına ihtiyaç olduğunuzda üst paketi seçebilir, ihtiyacınız azaldığı zaman ise yeni aldığınız paketi buna göre belirleyebilirsiniz.

Kullanmadığım dönemde fatura çıkar mı?

Myfi ön ödemeli ve öde kullan şeklinde hizmet vermektedir. Kullanım yapmadığınız dönemde fatura çıkmamaktadır. Ödeme yaptığınız anda paketiniz aktif hale gelir ve hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

Belirli bir süre internetimi kullanmasam internetim iptal olur mu?

Myfi aboneliğinizi iptal ettirmediğiniz sürece sistemden kaydınız silinmemektedir. Ödeme yaptığınız anda internetin anında aktif olur, Myfi ile internet keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Online İşlemler


Gizlilik ve Kullanım Koşulları © 2019 MYFI. Her Hakkı Saklıdır. Ada Dijital